Heide Park Halloween

Achtbaanritten in het donker, griezelen voor het hele gezin en extra horrorattracties – het grootste attractiepark van Noord-Duitsland viert Halloween voor gezinnen en horrorfans van 3 oktober tot 1 november. In het magische sprookjesbos heeft de toverfee de hulp nodig van dappere kinderen. Op alle verlengde openingsdagen (alle zaterdagen in oktober, 3 en 31 oktober en 1 november) houden niet alleen vriendelijke wezens zich schuil in de drie horrordoolhoven van het park. Op deze dagen is het resort vanaf 12.00 uur geopend. Vanaf 13 oktober is het resort op alle andere dagen geopend van 11.00 tot 19.00 uur, zodat alle gasten kunnen genieten van de sfeervolle avondverlichting.

Precies op tijd voor de start van het donkere seizoen staat het grootste attractiepark van Noord-Duitsland weer in het teken van griezelige, maar wonderlijke momenten van angst: dit jaar vieren horrorfans van alle leeftijden vanaf 3 oktober Halloween in het griezelig versierde en magisch geënsceneerde Heide Park Resort. Griezelige figuren lijken overal te loeren, of zijn het toch de knoestige takken van een verlichte boom? Een bijzondere sfeer, gecreëerd door muziek, sfeervolle verlichting en spookachtige decoraties, daalt neer in het park.

Op alle verlengde openingsdagen komen, naast het griezelige familieplezier, ook horrorfans helemaal aan hun trekken. Dit jaar beschikt Heide Park Resort opnieuw over een Scare Zone. Hier kunnen horrorfans griezelige wezens en drie horrordoolhoven verwachten. De sfeer wordt perfect versterkt door decoraties, griezelige geluidseffecten en onze acteurs. Glimmende fonteinen, pratende pompoenen en vuurwerk – Halloween-achtiger dan dit wordt het niet!

Nieuw Doolhof 2025: Parasomnis – Nachtmerrietherapie: Nachtmerries kunnen verontrustend zijn en een heel leven beïnvloeden. Iedereen die zijn of haar oerangsten onder ogen wil zien, moet de nieuwe horrorattractie Parasomnis eens proberen. Overal loert gevaar: besloten ruimtes, totale duisternis, verontrustende geuren en constante desoriëntatie laten geen ruimte voor rust. Dit doolhof is een eerbetoon aan de meest indrukwekkende en verontrustende scènes uit het verleden – en tegelijkertijd een nieuw niveau van meeslepende extreme ervaringen. Een must-see voor adrenalinejunkies en nostalgici.

Naast Parasomnis verwelkomt ook het Grand Hotel Morton gasten, en in SubTerra heeft het Oogstbanket een nieuwe verhaallijn gekregen en nodigt het u officieel uit voor het jaarlijkse Oogstbanket. Alle doolhoven zijn toegankelijk voor bezoekers vanaf 16 jaar – tickets zijn verkrijgbaar via www.heide-park.de/halloween.

Familiehorror
Gezinnen en jonge avonturiers kunnen buitengewone spookuren beleven en door de nacht rijden in hun favoriete verlichte attractie. 80 procent van de attracties is in het donker geopend tot 21.00 uur. Naast de populaire piratenshow vindt tijdens de verlengde openingsdagen ook de “Night Light Show” plaats in de Piraten Arena.

De jongste Halloweenfans, van twee tot en met zeven jaar, hebben dit jaar weer een heel bijzondere opdracht: red het magische Betoverde Bos! De magie is van de ene op de andere dag verdwenen en de goede bosfee heeft dringend hulp nodig! Peppa & George uit Peppa Pig Land hebben zich ook verkleed voor de Halloween Meet & Greet.

Tussendoor lokken de kleurrijke kraampjes op de middeleeuwse markt bezoekers met handwerk en een keur aan eten en drinken.

Tickets zijn nu verkrijgbaar en kunnen alleen online worden geboekt via www.heide-park.de/halloween. Ook op Halloween is de kassa gesloten. Let op: Heide Park Resort is op de lange Halloweendagen vanaf 12.00 uur geopend en op alle andere dagen vanaf 13 oktober vanaf 11.00 uur.

Bron/fotocredit: Heide Park Resort