Deze zomervakantie brengt Playmobil opnieuw speelplezier naar Attractie- en Vakantiepark Slagharen. Voor een beperkte periode kunnen jonge vakantiegangers zich onderdompelen in de fantasierijke wereld van Playmobil op een speciaal ingericht speelplein.

Het kleurrijke plein, gelegen in de Sitting Bull Saloon, is uitsluitend toegankelijk voor gasten van het vakantiepark. Kinderen kunnen hier naar hartenlust bouwen, ontdekken en spelen met het iconische speelgoed.
Net als vorig jaar zijn er ook dit seizoen weer ‘creatieve uitdagingen’ gekoppeld aan het speelplein, waarmee leuke prijzen te winnen zijn.
De samenwerking tussen Attractie- en Vakantiepark Slagharen en Playmobil is inmiddels een geliefde traditie. Ook dit jaar belooft het weer een zomers hoogtepunt te worden voor gezinnen met jonge kinderen. Bezoekers reageerden vorig jaar enthousiast: “Dit is gewoon geweldig! Heel leuk gemaakt voor de kindjes.”
Het Playmobil Speelplein is geopend voor vakantiegasten van 14 juli tot en met 24 augustus 2025.

